חיפוש

Back in Business !!אנחנו בפעילות ללא הפסקה


English is Below


הורים יקרים,


אנחנו מקווים שכולכם בריאים ושלמים!


אנחנו ממשיכים בפעילות הצופים בלונג איילנד גם בשנה זו!! מאז חודש אוגוסט, שבט גפן מצליח להפעיל פעילות צופים כמעט רגילה כל שבוע בימי ראשון. היו לנו פעולות בפארק כמו בכל שנה רגילה, טיול משפחות ראשון, וביום ראשון ה-7 בנובמבר, נצא לטיול עניבות שבטי שבסופו החניכים ישתתפו בטקס קבלת העניבות המסורתי.

כפי ששמתם לב, אנו מקפידים מאוד על כללי ההתנהלות בזמן מגפת הקורונה, כולל חבישת מסיכות בכל זמן הפעולות, חיטוי ידיים ומדידת חום וחלוקה לקבוצות הגיל, ללא ערבוב בין הקבוצות. כמו-כן, אנחנו פועלים בהקפדה יתרה, ואפילו מעבר להנחיות, במקרים של חשש לחשיפה של מי ממשפחת השבט.


בהמשך נעבור לפעילות בתוך הג'י סי סי, בחדרים (וגם בחוץ במידה ומזג האויר יאפשר זאת). כמו-כן, כל עוד ההנחיות לא יאפשרו מחנות עם לינה, אנחנו גם מתכננים טיולים ומפעלים יומיים נוספים שיתקיימו בסופי שבוע, במקום המחנות.


אחרון חביב, חשוב לנו שתדעו שכל עוד אין סגר, אנחנו נעשה ככל יכולתנו כדי שנמשיך בפעילות. כמו-כן, במידה ונתקל במקרים של חולי קורונה מאומתים מבין חניכי השבט, אנחנו נפעל בהתאם לכללים. זאת אומרת הפסקה בפעילות פנים מול פנים ומעבר לפעילות אונליין למשך שבועיים לקבוצת הגיל הנדונה, או במקרה הצורך של כל השבט, אך מייד לכשיתאפשר, נחזור לפעילות בג'י סי סי.


לאור זאת, נראה לנו שחשוב להבין שהשתתפות החניכים בפעילות פנים מול פנים, וגם להמשיכה במידת הצורך באונליין, תאפשר גיבוש של החניכים והתנתקות מהמסכים. אנחנו מאפשרים סביבה אשר תיצור להם חוויה חברתית ייחודית בתקופה כזו וגם תעזור בבניית יסודות איתנים לילדיכם בצופים לשנים הבאות (ואולי, אם נהייה לרגע אופטימיים, אפילו לקראת סוף שנת הפעילות הזאת), כשנחזור לפעילות רגילה.


כדי לעזור למשפחות אשר חוששות ממעבר קבוע לפעילות אונליין, השקענו שעות רבות בשינוי נוהלי ההחזרים לשנת הפעילות הנוכחית. פרטים נוספים בהמשך:


שינוי נוהל החזרים בתקופת הקורונה לילדים בכיתות א' עד ח'

מספר משפחות עם ילדים קטנים פנו אלינו והביעו חשש להתחייב להירשם לשבט מתוך הבנה שחלק מהפעילות תעבור לפעילות אונליין בזום ושפעילות כזו לא מתאימה לילדיהם. כדי לאפשר גמישות בנושא, נכנסו למשא ומתן עם הנהגת צבר וקיבלנו את הסכמתם לשינוי בזמני העברת התשלום עבור השתתפות החניכים להנהגה לשנה הקרובה. דבר זה מאפשר לנו לשנות את נוהל ההחזרים שלנו לשנה הקרובה כדי לאפשר יותר גמישות להורים לילדים בכיתות א'-ח'.

לפי נוהל חדש זה אנו נאפשר להורים להחליט בשתי נקודות זמן במהלך השנה אם הם רוצים לבטל את הרישום של ילדם לשבט מאחר והפעילות עברה לזום. בנוסף כדי להקל אנו נאפשר חלוקה של דמי הרישום לשלושה תשלומים חודשיים למעוניינים.


אנו תקוה שהחלטה זו תקל על ההחלטכם להצטרף השנה לצופים ולהמשיך את פעילות ילדיכם בשבט ולא להפסיד את החוויה המדהימה הזאת!!

עדכון נוהל ההרשמה לשנת הפעילות 20-21:

כיתות ג' עד ח':

תשלומים:

לאחר רישום הילד, יש לשלם את דמי הרישום לילדים בכיתות ג'-ח' על סך $630 אותם ניתן לחלק ל-3 תשלומים חודשיים בכרטיס אשראי של $210 בזמן הרישום. בהגיעכם לשלב התשלום, במידה ואתם מעוניינים בתשלומים, אנא הכניסו את הקוד Tashlumim כדי לפצל את התשלום לעד 3 תשלומים.

החזרים:

  • 1/1/2021 היא נקודת הזמן הראשונה בה תוכלו לבקש ביטול ההרשמה. הודעת הביטול צריכה להיעשות לפני ה- 1/1/2021 כדי לקבל החזר של $470.

  • 3/1/2021 היא נקודת הזמן השנייה בה תוכלו לבקש ביטול הרשמה. הודעת הביטול צריכה להיעשות לפני ה-3/1/2021 כדי לקבל החזר של $160.

צופיפניקים:

לצופיפניקים- חניכים בכיתות א-ב. דמי הרישום על סך $290 ניתן לחלק ל 3 תשלומים חודשיים על סך $96 בזמן הרישום. אנא הכניסו קוד Tashlumim כדי לפצל את התשלום ל 3 תשלומים.

החזרים:


  • 1/1/2021 היא נקודת הזמן הראשונה בה תוכלו לבקש ביטול ההרשמה. הודעת הביטול צריכה להיעשות לפני ה 1/1/2021 כדי לקבל החזר של $120.

  • 3/1/2021 היא נקודת הזמן השנייה בה תוכלו לבקש ביטול הרשמה. הודעת הביטול צריכה להיעשות לפני 3/1/2021 כדי לקבל החזר של $60.


אנא העבירו הודעה זו לחברים שאולי יהיו מעוניינים בצופים בתנאים אלו.


נשמח לעזור בכל פניה או בעייה שיש לכם.

בברכה אורלי איתן ואופק.


להרשמה

Dear Parents,


We hope you are all healthy and safe!

Since August, the Shevet Gefen has been able to run almost normal scout activity every week on Sundays. We had activities in the park as we do every year, a first family hike, and on Sunday, November 7th, we will go on our annual Anivot Hike, at the end of which the chanichim will participate in the traditional necktie ceremony.

As you may have noticed, we are very strict about the rules of conduct during the COVID-19 pandemic, and that includes wearing masks at all times, disinfecting hands, measuring temperature, and keeping our different age groups separated. We also proceed with extreme caution, and go even beyond the guidelines, in